English French German Italian Norwegian Polish

Pożar stodoły w Bochówku

Sty 14, 2016 Hit: 2099
Pożar stodoły w Bochówku

W dniu 13 stycznia 2016r. około godz. 22.00 Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do pożaru stodoły w miejscowości Bochówko. Jednocześnie dyżurny PSK w Bytowie zadysponował do zdarzenia sekcję PSP Bytów, OSP Jasień, oraz OSP Czarna Dąbrówka.

Jako pierwsza na miejscu pojawiła się jednostka z OSP Rokity. Rozmiar pożaru oraz realnie zagrożenie zajęcia ognie pobliskich budynków wymusiło zadysponowanie dodatkowych sił i środków w postaci OSP Mikorowo, oraz dodatkowego samochodu ciężkiego OSP Gostkowo.

Akcję gaśniczą utrudniała niska temperatura. postanowiono zorganizować stanowisko wodne w miejscowości Bochowo nad jeziorem. Działania trwały do godz. 4.00. Przyczyny pożaru bada policja.

Zarząd OSP Rokity w imieniu wszystkich strażaków składa serdeczne podziękowania Sołtysowi wsi Bochowo Panu Janowi Pobłockiemu za zorganizowanie ciepłej herbaty oraz otwarcie świetlicy w której strażacy mogli się ogrzać.

Czytany 2099 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj6
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1769
W tym miesiącuW tym miesiącu41245
OgółemOgółem1935957

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk