English French German Italian Norwegian Polish

Sobótka w Rokitach

Cze 24, 2021 Hit: 491
Sobótka w Rokitach

Za nami cudowny, miedzysasiedzki dzień pełen wrażeń. By podtrzymać tradycję Nocy Świętojańskiej 24.06.2021 Rada Sołecka, Sołtys oraz OSP Rokity zaprosili mieszkańców do wspólnego biesiadowania przy ognisku i poczęstunku.

Było mnóstwo atrakcji, zabaw i animacji. Odbyły się konkurencje sportowe dla dorosłych z czego największą radość sprawiły przejazdy w taczkach. Dzieci bawiły się chustą, malowały twarze, puszczały banki mydlane i uczestniczyły w zabawach ruchowych.

Atrakcjami były przejażdżki pojazdami straży pożarnej oraz zamek dmuchany. Oczywiście nie zabrakło wspólnego plecenia wianków oraz konkursu na poszukiwanie kwiatu paproci. Wszyscy mieszkańcy bawili się znakomicie, a przede wszystkim mogli spędzić wspólnie czas.

Działania dofinansowane w ramach projektu "Rokicki mobilny Klub Sąsiada - wyskocz z nudy" w ramach GKRPA

Serdeczne podziękowania dla cudownych wolontariuszy z Kóz - jesteście niezastąpieni.

Czytany 491 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...
Wypadek drogowy na
W sobotę 28 sierpnia 2021 roku około godziny 19.00 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Wypadek drogowy na
W dniu 17 sierpnia 2021 roku około godziny 13.00 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana ...
Wypadek drogowy na
5.08.2021r. około godziny 13.30 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do wypadku ...
Pożar budynku
18 lipca 2021r. około godziny 1:16 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru budynku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1271
WczorajWczoraj1418
W tym tygodniuW tym tygodniu4457
W tym miesiącuW tym miesiącu16685
OgółemOgółem1871302

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk