English French German Italian Norwegian Polish

III Zlot Motocyklowy w Rokitach

Cze 15, 2014 Hit: 4119
III Zlot Motocyklowy w Rokitach

Dnia 13,14 i 15 czerwca 2014r. odbył się w Rokitach III Zlot Motocyklowy przygotowany przez miłośników sportu motorowego z Rokit i okolic. Na Zlot przybyło dużo motocyklistów i miłośników sportu motocrossowego z całego regionu.

Podczas wspaniałej zabawy można było pojeździć po specjalnie przygotowanym torze motocrossowym, wymienić się doświadczeniami posłuchać dobrej muzyki i odpocząć przy ognisku. Tym razem zagościł y u nas trzy kapele grające muzykę Pankową, które wzbudziły bardzo duże zainteresowanie przybyłych gości i motocyklistów.

 Zlot trwał do późnych godzin nocnych, a przybili goście już zapowiadają że następnym razem przyjadą w jeszcze większym gronie.

Czytany 4119 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj117
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1880
W tym miesiącuW tym miesiącu41356
OgółemOgółem1936068

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk