English French German Italian Norwegian Polish

Bal Gimnazjalny 2015

Cze 15, 2015 Hit: 3339
Bal Gimnazjalny 2015

Dnia 15 czerwca 2015 roku od godziny 18:00 odbył się bal gimnazjalny klas III. Ponadto uczestniczyli w nim wójt gminy wraz z małżonką, ksiądz proboszcz, rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

Imprezę rozpoczęto uroczystym polonezem, do którego przystąpiliśmy lekko zestresowani. Jak się potem okazało, emocje te były zupełnie niepotrzebne, bo obyło się bez większych wpadek, a widzowie nagrodzili gimnazjalistów gromkimi brawami. Następnie pani dyrektor Mariola Klasa zabrał głos i zaprosiła wszystkich na uroczysty poczęstunek i zabawę taneczną. Po zakończeniu części oficjalnej niektórzy od razu ruszyli do tańca, a pozostali poświęcili czas na pamiątkowe fotografie. Niebawem na parkiecie szalała już większość uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ Darek, który zapewnił  świetną zabawę w rytm przebojów starych i nowych do późnych godzin nocnych..

Mieliśmy również przyjemność obejrzeć prezentację przygotowaną przez uczniów gimnazjum. Przedstawiała ona karierą szkolną 2005 – 2015 od przedszkola aż do końca 3 gimnazjum. Zawarte w nim ujęcia uświadomiły wszystkim, jak bardzo szybko upływa czas !

 

Dla wielu uczniów i przybyłych gości były to z pewnością niezapomniane chwile :)

 

Zdjęcia z próby – Poloneza

Więcej zdjęć w zakładce galeria

 

Relacja filmowa z imprezy

Czytany 3339 razy
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj92
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1855
W tym miesiącuW tym miesiącu41331
OgółemOgółem1936043

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk