English French German Italian Norwegian Polish

Dzień Kobiet

Mar 07, 2013 Hit: 1378
Dzień Kobiet

Dnia 07.03.2013 roku w sali remizy strażackiej w Rokitach odbyło się uroczyste zebranie koła Gospodyń Barwy Rokit z okazji dnia kobiet. Na zebranie przybyli członkowie kola gospodyń oraz zaproszeni goście Wójt Gminy Jan Klasa oraz pani Agnieszka Ciszewska zajmująca się w pisaniem projektów w Naszej Gminie.

Na spotkaniu członkowie koła przedstawili pani Agnieszce Ciszewskiej swoje propozycje nowych tematów które koło gospodyń mogło by zrealizować oraz omówiono możliwości koła dotyczące pisania projektów. Na zebranie przybył Wójt Gminy który złożył życzenia wszystkim paniom z okazji dnia kobiet, życzył im zdrowia, wytrwałości w swych zajęciach oraz żeby takich spotkań i imprez organizowanych przez koło było więcej.

Na spotkaniu nie zabrakło naszych strażaków ,którzy po akcji gaśniczej chętnie uczestniczyli w spotkaniu, jak również zaśpiewali tradycyjne sto lat.

*****************************************************************************

Film z uroczystego dnia kobiet

Czytany 1378 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Uroczyste przekazanie
Dzień 24 listopada 2021 roku był dla strażaków z gminy Czarna Dąbrówka dniem wyjątkowym ponieważ ...
Akcja 100 drzew na
11 listopada obchodziliśmy 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i 100 -lecie ...
Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj461
WczorajWczoraj1853
W tym tygodniuW tym tygodniu9577
W tym miesiącuW tym miesiącu6173
OgółemOgółem1999699

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk