English French German Italian Norwegian Polish

Pomoc żywnościowa dla osób najbardziej potrzebujących

Wrz 24, 2015 Hit: 1968
Pomoc żywnościowa dla osób najbardziej potrzebujących

W dniu 23 września 2015r. Gmina Czarna Dąbrówka wspólnie ze Stowarzyszeniem Koło Gospodyń „Barwy Rokit” podpisała Umowę z Bankiem Żywności ze Słupska na realizację zadań z zakresu dystrybucji artykułów spożywczych do osób najbardziej potrzebujących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

Z ramienia stowarzyszenia zadanie będzie realizować Małgorzata Kotłowska.

Trochę inaczej będzie wyglądała dystrybucja żywności w porównaniu do ubiegłego okresu. Każdy kto chciałby otrzymać żywność musi zgłosić taką chęć do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej by tam otrzymać skierowanie.

Pomocą żywnościową w ramach PO PŻ mogą być objęte osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, spełniające kryteria określone w art. 7 ustawy o pomocy społecznej i których dochód nie przekracza 150% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej, tj. 813,00zł dla osoby samotnie gospodarującej i 684,00zł dla osoby w rodzinie.

Pierwszy transport otrzymamy około 15 października, zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do Ośrodka Pomocy Społecznej po skierowania.

Czytany 1968 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj69
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1832
W tym miesiącuW tym miesiącu41308
OgółemOgółem1936020

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk