English French German Italian Norwegian Polish

Warsztaty z dietetykiem

Kwi 27, 2018 Hit: 894
Warsztaty z dietetykiem

Trwa realizacja projektu „Życie zaczyna się po 60-tce” współfinansowanego w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.           

Zgodnie z harmonogramem realizacji zadania prowadzone są obecnie warsztaty z Panią dietetyk Sylwią Szota. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, uczestnicy zadają mnóstwo pytań związanych z zdrowym odżywianiem oraz przygotowywaniem smacznych i wartościowych posiłków. Podczas zajęć seniorzy przygotowywali m.in.: zdrowe kanapki, pasty twarożkowe i jajeczne, koktajl na bazie kefiru oraz owsiankę bez mleka.

Dzięki warsztatom uczestnicy poznają nie tylko zasady zdrowego odżywiania się ale pogłębiają wiedzę na temat zmian biologicznych i zdrowotnych zachodzących wraz z wiekiem. Projekt umożliwia odbiorcom aktywizację społeczną, integrację międzypokoleniową (udział osób młodszych) poprzez budowanie podczas zajęć nowych relacji społecznych i utrzymywanie powstałych więzi.

Od czerwca rozpoczną się zaplanowane zajęcia tj.: gimnastyka dla seniora, które będą prowadzone przez wykwalifikowaną rehabilitantkę.

Koordynator projektu

 Marzena Mielewczyk

Czytany 894 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1375
WczorajWczoraj1661
W tym tygodniuW tym tygodniu10696
W tym miesiącuW tym miesiącu27423
OgółemOgółem1922135

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk