English French German Italian Norwegian Polish

Piknik Rodzinny w Rokitach

Sie 04, 2019 Hit: 1819
Piknik Rodzinny w Rokitach

4 sierpnia w Rokitach odbył się Piknik Rodzinny, połączony z degustacją potraw dietetycznych. Impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Barwy Rokit była podsumowaniem realizacji projektu pt.: „Zdrowa kuchnia = zdrowi më - warsztaty kulinarne oraz dietetyczne” oraz promocją zdrowego odżywiania.

 Podczas pikniku panie z koła gospodyń oraz mieszkańcy Rokit i okolic przygotowali potrawy dietetyczne. Główną atrakcją pikniku był wykonany według zdrowego, dietetycznego przepisu i ugotowany na ognisku „Chłopski Gar”.

Spotkanie były okazją do wspólnej integracji mieszkańców i przybyłych gości a przygotowane potrawy dietetyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem. Piknik umilił występ miejscowych młodych muzyków Bartłomieja Wolskiego i Sebastiana Bartelik.

W ramach zadania „Zdrowa kuchnia = zdrowi më - warsztaty kulinarne oraz dietetyczne” 20 osób uczestniczyło w cyklu warsztatów kulinarnych i dietetycznych prowadzonych przez wykwalifikowaną dietetyczkę i kucharkę z wieloletnim doświadczeniem.

Poza działaniami szkoleniowymi zakupiono kuchenkę gazowo – elektryczna z butlą i zestawem przyłączeniowym. Piknik rodzinny był końcowym elementem projektu. Koszty  zadania 10.427,60 zł, dofinansowanie  9.870,00 zł.

 

Czytany 1819 razy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Sport

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj1308
WczorajWczoraj1661
W tym tygodniuW tym tygodniu10629
W tym miesiącuW tym miesiącu27356
OgółemOgółem1922068

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk