English French German Italian Norwegian Polish

Uczniowie z Rokit wsparli dzieci chore na raka.

Gru 03, 2020 Hit: 590
Uczniowie z Rokit wsparli dzieci chore na raka.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Rokit wzięli udział w akcji charytatywnej o nazwie „Rakreaton”, wspieranej przez Fundaję LOTTO. Udział w wyzwaniu rekreacyjnym na rzecz walki z rakiem był możliwy przy użyciu aplikacji Activy, w której należało zbierać kilometry aktywności pokonywanych biegiem, marszem czy rowerem.

Akcja miała charakter ogólnopolski a Fundacja Lotto zobowiązała się wpłacić 100 000 zł na  konto Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” w momencie uzbierania 1 miliona kilometrów. Sztuka ta udała się po około miesiącu.

Uczniowie z Rokit wynikiem 1246 km dołożyli małą cegiełkę do osiągnięcia zamierzonego celu. Fundacja Lotto w ramach wdzięczności za udział w wyzwaniu przekazała atrakcyjne upominki dla wszystkich, którzy wzięli udział w nim udział. 

Czytany 590 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj40
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1803
W tym miesiącuW tym miesiącu41279
OgółemOgółem1935991

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk