English French German Italian Norwegian Polish

Fundacja LOTTO o Tadeuszu Zblewskim

Paź 24, 2022 Hit: 994
Fundacja LOTTO o Tadeuszu Zblewskim

Miło nam poinformować że na stronie Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, przedstawiono dziś naszego trenera Tadeusz Zblewskiego, który oprócz lekcji WF prowadzi także zajęcia w programie "Kumulacja Aktywności".

Na stronie fundacji LOTTO czytamy między innymi że - Tadeusz Zblewski jest lekkoatletą, który prowadzi programowe zajęcia na Pomorzu. Jako sportowiec nasz Mistrz reprezentował Polskę na mistrzostwach świata w biegach górskich. Teraz wychowuje młodych sportowców, którzy także mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami na ogólnopolskich arenach.

W ramach kumulacyjnych zajęć Tadeusz Zblewski prezentuje podopiecznym różne formy rekreacji ruchowej (to widać dobrze na zdjęciach), które w znacznej mierze wpływają na poprawę kondycji fizycznej. Są to m.in.: jazda na łyżworolkach, badminton, marsze na orientacje, nordic walking, wspinaczka, zajęcia w parku linowym, gry zespołowe i wiele innych.

Naszemu Mistrzowi przyświeca bardzo ważny cel – wpłynięcie na poprawę ogólnej sprawności fizycznej uczestników zajęć oraz integracja dzieci pochodzących z różnych środowisk. Chce wykształcić w młodzieży pozytywne nastawienie do sportu, by w przyszłości jego podopieczni byli stale aktywni ruchowo. Trzymamy kciuki i pozdrawiamy grupę z Rokit!

 

Czytany 994 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

 

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Pożar budynku
12.05.2024 o godzinie 5.10  nasza jednostka OSP została zadysponowana do palącego się budynku ...
OSP Rokity dołączyła do
Miło nam poinformować że od 1 maja Ochotnicza Straż Pożarna w Rokitach została włączona do ...
Zebranie sprawozdawcze
28 lutego 2024 roku w Sali remizy odbyło się Zebranie sprawozdawcze OSP Rokity. Było to coroczne ...
Nagłe zatrzymanie
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10.36 do naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ...
Wypadek drogowy na
W sobotę 11 listopada około godziny 15:30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...

Statystyki

DzisiajDzisiaj293
WczorajWczoraj605
W tym tygodniuW tym tygodniu2306
W tym miesiącuW tym miesiącu16459
OgółemOgółem2869323

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk