English French German Italian Norwegian Polish

Fundacja LOTTO o Tadeuszu Zblewskim

Paź 24, 2022 Hit: 733
Fundacja LOTTO o Tadeuszu Zblewskim

Miło nam poinformować że na stronie Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, przedstawiono dziś naszego trenera Tadeusz Zblewskiego, który oprócz lekcji WF prowadzi także zajęcia w programie "Kumulacja Aktywności".

Na stronie fundacji LOTTO czytamy między innymi że - Tadeusz Zblewski jest lekkoatletą, który prowadzi programowe zajęcia na Pomorzu. Jako sportowiec nasz Mistrz reprezentował Polskę na mistrzostwach świata w biegach górskich. Teraz wychowuje młodych sportowców, którzy także mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami na ogólnopolskich arenach.

W ramach kumulacyjnych zajęć Tadeusz Zblewski prezentuje podopiecznym różne formy rekreacji ruchowej (to widać dobrze na zdjęciach), które w znacznej mierze wpływają na poprawę kondycji fizycznej. Są to m.in.: jazda na łyżworolkach, badminton, marsze na orientacje, nordic walking, wspinaczka, zajęcia w parku linowym, gry zespołowe i wiele innych.

Naszemu Mistrzowi przyświeca bardzo ważny cel – wpłynięcie na poprawę ogólnej sprawności fizycznej uczestników zajęć oraz integracja dzieci pochodzących z różnych środowisk. Chce wykształcić w młodzieży pozytywne nastawienie do sportu, by w przyszłości jego podopieczni byli stale aktywni ruchowo. Trzymamy kciuki i pozdrawiamy grupę z Rokit!

 

Czytany 733 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Pożar domku letniskowego
W dniu 12 czerwca 2023 roku około godziny 18.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 13 maja 2023 roku około godziny 4.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
Dnia 8 maja 2023 roku około godziny 18:25 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek na trasie Rokity
2 marca 2023 roku około godziny 9.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do groźnego wypadku ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 25 lutego 2023 około godziny 18.20 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj213
WczorajWczoraj567
W tym tygodniuW tym tygodniu4705
W tym miesiącuW tym miesiącu22585
OgółemOgółem2687448

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk