English French German Italian Norwegian Polish

Msza św. z okazji Pielgrzymki dzieci z parafii Starzyno

Maj 21, 2015 Hit: 2676
Msza św. z okazji Pielgrzymki dzieci z parafii Starzyno

W dniu 21.05.2015 r. dzieci pierwszokomunijne wraz z ks. Janem Plottke oraz opiekunami udały się na tradycyjną pielgrzymkę do Rokitek. Dzięki licznym atrakcjom nikt nie narzekał na nudę. Tradycyjnie z tej okazji dzieci z tej pielgrzymki uczestniczyły w naszym kościele na mszy św.

Podczas wycieczki dzieci miały również okazje zobaczyć - Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie, Muzeum Ceramiki Neclów w Chmielnie, najwyższe wzniesienie Kaszub - Wieżycę i znajdującą się tam wieżę widokową oraz Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymarku (ze słynnym ''Domem do góry nogami'').

A wieczorem w Rokitkach było ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz kolejny mecz.

Czytany 2676 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Liturgia na dziś

 

Losowe Zdjęcia

Modlitwa w Drodze

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj33
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1796
W tym miesiącuW tym miesiącu41272
OgółemOgółem1935984

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk