English French German Italian Norwegian Polish

Uwaga! 5000 złotych za wskazanie Złodzieja Bydła!

Sie 08, 2023 Hit: 2168
Uwaga! 5000 złotych za wskazanie Złodzieja Bydła!

W nocy z 3 na 4 sierpnia doszło do kradzieży bydła z łąk w okolicach miejscowości Dęby. Właściciele zgłosili już sprawę na policję oraz przygotowali wysoką nagrodę pieniężna 5000 zł. dla osoby, która posiada informacje odnoście miejsca, w którym znajdują się zwierzęta lub osób odpowiedzialnych za ich zniknięcie.

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w kierunku art. 278 kodeksu karnego, według którego za kradzież grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Na tym etapie dochodzenia, poszukują świadków oraz zabezpieczają monitoringi, aby dotrzeć do sprawców kradzieży

Właściciele wskazali, że są w posiadaniu nagrań z monitoringu, który uchwycił cztery samochody biorące udział w kradzieży. Wśród nich są trzy busy - czerwony, żółty i biały oraz jeden specjalny wóz służących do przewożenia bydła.

Wszelkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat złodziei - proszone są o kontakt z policją lub z pokrzywdzoną rodziną.

 

Czytany 2168 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Wypadek drogowy na
W sobotę 11 listopada około godziny 15:30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Pożar domku letniskowego
W dniu 12 czerwca 2023 roku około godziny 18.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 13 maja 2023 roku około godziny 4.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
Dnia 8 maja 2023 roku około godziny 18:25 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek na trasie Rokity
2 marca 2023 roku około godziny 9.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do groźnego wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj264
WczorajWczoraj434
W tym tygodniuW tym tygodniu3817
W tym miesiącuW tym miesiącu698
OgółemOgółem2729504

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk