English French German Italian Norwegian Polish

Uwaga Rolnicy! Składanie wniosków suszowych przedłużone

Paź 30, 2023 Hit: 152
Uwaga Rolnicy!  Składanie wniosków suszowych przedłużone

Uwaga ze względu liczne prośby od organizacji rolniczych, ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi poinformowało, że termin składania wniosków o oszacowanie suszy w aplikacji „Zgłoś szkodę rolniczą” został przedłużony do 17 listopada.

Pierwotnie termin miał upłynąć  31 października. Złożenie protokołu z oszacowania szkód, wygenerowanego przez aplikację, jest warunkiem ubiegania się o pomoc suszową. Nie ma bowiem możliwości złożenia wniosku w wersji papierowej.

 

Pomoc kierowana jest do producentów rolnych, w których gospodarstwie rolnym lub dziale specjalnym produkcji rolnej szkody w uprawach owocujących drzew owocowych, owocujących krzewów owocowych lub truskawek, spowodowane wystąpieniem w 2023 roku przymrozków wiosennych, gradu lub huraganu - w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich - powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 30 procent i mniej niż 70 procent danej uprawy.

 

Czytany 152 razy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Wypadek drogowy na
W sobotę 11 listopada około godziny 15:30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Pożar domku letniskowego
W dniu 12 czerwca 2023 roku około godziny 18.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 13 maja 2023 roku około godziny 4.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
Dnia 8 maja 2023 roku około godziny 18:25 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek na trasie Rokity
2 marca 2023 roku około godziny 9.00 nasza jednostka OSP została zadysponowana do groźnego wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj294
WczorajWczoraj434
W tym tygodniuW tym tygodniu3847
W tym miesiącuW tym miesiącu728
OgółemOgółem2729534

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk