English French German Italian Norwegian Polish

Protest rolników z gminy Czarna Dąbrówka

Sty 24, 2024 Hit: 378
Protest rolników z gminy Czarna Dąbrówka

W środę 24 stycznia Rolnicy z gminy Czarna Dąbrówka i okolicznych miejscowości dołączyli do ogólnopolskiego protestu rolników. Ponad pięćdziesiąt oflagowanych maszyn rolniczych ruszyło ulicami naszej gminy, głośno trąbiąc. 

Rolnicy sprzeciwiają się m.in. napływowi towarów z Ukrainy oraz wprowadzeniu tzw. Zielonego Ładu.

W proteście oprócz rolników uczestniczył Leon Wnuk Lipiński, przewodniczący Rady Powiatu Bytowskiego Pomorskiej Izby Rolnej, który podkreślał że rolnicy chcą zwrócić uwagę na złą sytuację w sektorze rolnym. Wpływ na to mają unijne przepisy dotyczące ekologii, ale także, a może przede wszystkim, wzrost importu produktów z Ukrainy

 

Czytany 378 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

 

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Zebranie sprawozdawcze
28 lutego 2024 roku w Sali remizy odbyło się Zebranie sprawozdawcze OSP Rokity. Było to coroczne ...
Nagłe zatrzymanie
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10.36 do naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ...
Wypadek drogowy na
W sobotę 11 listopada około godziny 15:30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Pożar domku letniskowego
W dniu 12 czerwca 2023 roku około godziny 18.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 13 maja 2023 roku około godziny 4.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj122
WczorajWczoraj693
W tym tygodniuW tym tygodniu1930
W tym miesiącuW tym miesiącu16810
OgółemOgółem2849045

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk