English French German Italian Norwegian Polish

Uwaga! Droga do Bochowa zamknięta

Lut 22, 2024 Hit: 247
Uwaga!  Droga do Bochowa zamknięta

Od 21 lutego mieszkańcy Bochowa muszą do swoich domów jeździć na około. Woda z pobliskiego jeziora zalała ich najbliższe połączenie do Rokit i Czarnej Dąbrówki.

Pełny komunikat ZDP w Bytowie

Zarząd Dróg Powiatowych w Bytowie uprzejmie informuje, że od dnia 22.02.2024r. do odwołania zostanie zamknięty dla ruchu przejazd drogą powiatową nr 174IG Rokitki - Bochowo na odcinku Bochówko - Bochowo. w związku z zalaniem drogi powiatowej wodami opadowymi i roztopowymi. Od kilku dni przed m. Bochowo obserwujemy zalanie działek rolnych i nieużytków po lewej i prawej stronie drogi powiatowej. Codziennie poziom wody podnosi się o kilka centymetrów. Obecnie droga powiatowa jest całkowicie podtopiona i zalana wodą. Przejazd nią jest niebezpieczny i zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Dojazd do m. Bochowo od strony Bochówka drogą powiatową jest w obecnej sytuacji niemożliwy. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy do zamknięcia dla ruchu pieszego i samochodowego odcinka drogi powiatowej pomiędzy miejscowościami Bochówko a Bochowo. Ze względu na konieczność zamknięcia drogi wyznaczono objazd przez miejscowości: Rokity, drogą powiatową nr J334G - Dolina Jadwigi DW nr 211 - Smolniki - drogą gminną do miejscowości Bochowo.

Prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na znaki drogowe.

 

Poniżej proponowany objazd:

Czytany 247 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

 

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Zebranie sprawozdawcze
28 lutego 2024 roku w Sali remizy odbyło się Zebranie sprawozdawcze OSP Rokity. Było to coroczne ...
Nagłe zatrzymanie
W niedzielę 28 stycznia 2024 roku o godzinie 10.36 do naszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ...
Wypadek drogowy na
W sobotę 11 listopada około godziny 15:30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Pożar domku letniskowego
W dniu 12 czerwca 2023 roku około godziny 18.45 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru ...
Wypadek drogowy na
Dziś tj. 13 maja 2023 roku około godziny 4.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj96
WczorajWczoraj693
W tym tygodniuW tym tygodniu1904
W tym miesiącuW tym miesiącu16784
OgółemOgółem2849019

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk