English French German Italian Norwegian Polish

Wernisaż Fotoobrazów Klaudii i Stanisława Winiarskich

Mar 09, 2013 Hit: 1108
Wernisaż Fotoobrazów Klaudii i Stanisława Winiarskich

09.03.2013 godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Czarnej Dąbrówce odbył się wernisaż fotoobrazów państwa Winiarskich. Na wernisaż przybyli zaproszeni goście, przedstawiciele Gminy i podległych jednostek oraz sympatycy i wielbiciele prac państwa Winiarskich.

Uroczystego otwarcia wernisażu dokonał Wójt Gminy Jan Klasa z panią kierownik WDK Jasień Agnieszką Stolc i panią Sabiną Bielawa z GOKSiT. Wójt w ciepłych słowach podziękował państwu Winiarskim oraz stowarzyszeniu "Rokitnik" za przygotowanie tak wspanialej wystawy i za dotychczasową współpracę z Gminą Czarna Dąbrówka.

W kilku słowach zaprezentował sylwetkę artystyczną państwa Winiarskich oraz wręczył im kwiaty wraz z upominkiem. Pani Agnieszka Pluskota prezes Stowarzyszenia Rokitnik zaprezentowała zarys artystyczny i historię twórczości państwa Winiarskich. Po oficjalnym otwarciu wernisażu rozpoczęła się dyskusja z artystami, opowiadali oni o technikach w jakich tworzą fotoobrazy, sposobie drukowania, rekwizytach, modelkach oraz całej gamie efektów specjalnych w jakich używają do pracy z obrazami.

Państwo Winiarscy przedstawili w specjalnym pokazie slajdów część swojego dorobku artystycznego, omawiali historie poszczególnych fotoobrazów i odpowiadali na pytania przybyłych gości.

Czytany 1108 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj178
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1941
W tym miesiącuW tym miesiącu41417
OgółemOgółem1936129

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk