English French German Italian Norwegian Polish

Oferta Budowy Stacji Benzynowej w Naszej Gminie

Mar 16, 2015 Hit: 2015
Oferta Budowy Stacji Benzynowej  w Naszej Gminie

Gmina Czarna Dąbrówka od dłuższego czasu poszukiwała inwestorów do podjęcia działalności na naszym terenie w zakresie - budowy stacji paliw oraz budowy siłowni fotowoltaicznych i zaoferowała wszelką pomoc administracyjną.

Wójt od kilku miesięcy szukał inwestora, który chciałby wybudować w naszej gminie stację benzynową. Z naszych ustaleń wiemy że trwają końcowe uzgodnienia z firmą „OKTAN Brzeski, Grzenkowicz” Spółka Jawna z Słupska. Stacja paliw wybudowana ma być przy ulicy Bytowskiej w Czarnej Dąbrówce (między tzw. drewutnią a GCKiB). Inwestor po otrzymaniu wszystkich zezwoleń planuje wybudowanie stacji w przeciągu 2-3 miesięcy.

 

Miejsce planowanej inwestycji

Czytany 2015 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Wypadek autobusu na
W dniu 20 września 2021 roku o godzinie 7:30. Nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Akcja Zaszczep się z OSP
Udało się !! Dwa dni mobilnych punktów szczepień z OSP i 50 osób zaszczepionych. Trzy tyś zł dla ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj127
WczorajWczoraj1763
W tym tygodniuW tym tygodniu1890
W tym miesiącuW tym miesiącu41366
OgółemOgółem1936078

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk