English French German Italian Norwegian Polish

Remont drogi do p. Sywanycz

Wrz 30, 2013 Hit: 1035
Remont drogi do p. Sywanycz

Zakład Gospodarki Komunalnej wykonał remont drogi Rokity asfalt w kierunku P. Stolc-Sywanycz-Klajna - wybudowania o długości 1500 mb. Remont polegał na wykonaniu profilu drogi, rowów odwadniających, przepustów, częściowym ułożeniu płyt betonowych na długości 50 mb, ułożeniu na całości kruszywa 10 cm.

Całość remontu wyniosła 64,365,- zł. Jest to 1/2 całości remontowanej trasy która obecnie trwa na odcinku sołectwa Mydlita w kierunku P. Woźniak. Całość obwodnicy wynosi ponad 3 km długości. w części remontu w kosztach pomogło nadleśnictwo w Cewicach które dofinansowało remont w kwocie 15.000,- zł. Zakończenie remontu pozwoli na swobodny dowóz dzieci do szkoły na tym odcinku. W pierwszym roku uruchomienia dowozu warunki były bardzo trudne a wiosną nie obyło się bez pomocy ciągnika przy wyciąganiu autobusu z grząskich odcinków.

Czytany 1035 razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECAMY

Losowe Zdjęcia

Koło Gospodyń

Facebok

Parafia

Polecane Video

OSP Rokity

Uroczyste przekazanie
Dzień 24 listopada 2021 roku był dla strażaków z gminy Czarna Dąbrówka dniem wyjątkowym ponieważ ...
Akcja 100 drzew na
11 listopada obchodziliśmy 103 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i 100 -lecie ...
Kolizja drogowa na
12 października 2021 roku około godziny 12.30 nasza jednostka OSP została zadysponowana do wypadku ...
Wypadek drogowy w
8 października 2021 roku około godziny 21.15 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...
Ryby na drodze!
22 września 2021 r. o godzinie 15:02 nasza jednostka OSP Rokity została zadysponowana do ...

Nasze Imprezy

Statystyki

DzisiajDzisiaj491
WczorajWczoraj1853
W tym tygodniuW tym tygodniu9607
W tym miesiącuW tym miesiącu6203
OgółemOgółem1999729

Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk